mx players on 9Apps

Free download latest mx players for Android here and enjoy it with your phone. Below you can download a list of top and latest apps related to mx players . 9APPS is a fast, safe app store. With 9APPS, you can save a lot of time on searching and downloading apps.

#1 MX Player

MX Player
Rating: star 4.3 | Version: 1.83.0 | Size: 129.4MB
MX Player screenshot 1 MX Player screenshot 2 MX Player screenshot 3

Potężny odtwarzacz filmów z zaawansowanym wsparciem sprzętowym i znakomitą obsługą napisów.
a) DEKODOWANIE SPRZĘTOWE - Z nowym dekoderem HW możliwe jest oglądanie wielu innych rodzajów filmów.
b) WIELORDZENIOWE DEKODOWANIE - MX Player jest pierwszym odtwarzaczem filmów, który potrafi korzystać z wielu rdzeni procesora. Zastosowanie tego rozwiązania na dwurdzeniowych procesorach pozwala na 70% szybsze dekodowanie filmów niż w przypadku procesorów jednordzeniowych.
c) USZCZYPNIJ I PRZYBLIŻ, PRZYBLIŻ I PANORAMUJ - Łatwo przybliżaj lub oddalaj przez uszczypnięcie i przesuwanie po ekranie. Dostępne jest również panoramowanie.
d) GESTY NAPISÓW - Przewijaj do przodu/tyłu aby przejść do następnego/poprzedniego tekstu, przesuwaj napisy w górę/dół, przybliżaj/oddalaj aby zmienić rozmiar tekstu.
e) KIDS LOCK - Twoje dzieci mogą oglądać film, a Ty nie musisz się martwić, że zrobią cokolwiek innego. (wymagany plugin)
Formaty napisów:
- DVD, DVB, SSA/*ASS* Napisy
- SubStation Alpha(.ssa/.*ass*) z pełną obsługą stylów.
- SAMI(.smi) z obsługą tagów ruby.
- SubRip(.srt)
- MicroDVD(.sub)
- VobSub(.sub/.idx)
- SubViewer2.0(.sub)
- MPL2(.mpl)
- TMPlayer(.txt)
- Teletext
- PJS(.pjs)
- WebVTT(.vtt)
******
Odnośnie uprawnienia "Renderowanie na innych aplikacjach": Jest ono wymagane aby zablokować przyciski systemowe jeśli jest włączona blokada ekranu odtwarzania.
About "Pair with Bluetooth devices" permission: This permission is required to improve AV sync when Bluetooth headset is connected.
About "Disable screen lock" permission: This permission is required to remove screen lock temporarily when Kids lock mode is used. Nevertheless, secure screen lock will not be disabled.
Odnośnie uprawnienia "Kontrola wibracji" i "Zapobieganie przejścia urządzenia w stan uśpienia": Te uprawnienia są wymagane do odtwarzania multimediów na niektórych urządzeniach.
******
Jeśli spotykasz się z błędem "Plik pakietu jest nieprawidłowy", zainstaluj aplikacje korzystając ze strony internetowej MX Player. (https://sites.google.com/site/mxvpen/download)
******
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź XDA forum MX Player.
http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player or https://www.facebook.com/MXPlayer
Some of the screens are from the Elephants Dreams licensed under the Creative Commons Attribution 2.5.
(c) copyright 2006, Blender Foundation / Netherlands Media Art Institute / www.elephantsdream.org
Some of the screens are from the Big Buck Bunny licensed under the Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
(c) copyright 2008, Blender Foundation / www.bigbuckbunny.org

...

👉 For More Detail of MX Player

#2 MX Player Beta

MX Player Beta
Rating: star 4.2 | Version: 2.21.6 | Size: 37.1MB
MX Player Beta screenshot 1 MX Player Beta screenshot 2 MX Player Beta screenshot 3

MX Player, najpotężniejszy odtwarzacz wideo, oferuje teraz BEZPŁATNĄ usługę przesyłania strumieniowego, oferującą ponad 100 000 godzin treści, w tym oryginalne i ekskluzywne programy, filmy, programy telewizyjne, seriale internetowe i podwójną muzykę z wideo i dźwiękiem.
Przedstawiamy turnieje gotówkowe! Graj więcej i uzyskaj szansę na wypłatę pieniędzy za pomocą portfela Paytm.
Dodaliśmy również zakładkę „Pobieranie” i funkcjonalność, aby ułatwić Ci zarządzanie pobraną zawartością i znajdowanie nowych treści do pobrania za pomocą pojedyncze kliknięcie.
Ten sam potężny odtwarzacz wideo odtwarza teraz filmy online za pomocą wszystkich gestów, które już lubisz!
Potężny odtwarzacz wideo z zaawansowaną akceleracją sprzętową i obsługą napisów.
a) PRZYSPIESZENIE SPRZĘTOWE - Przyspieszenie sprzętowe można zastosować do większej liczby filmów za pomocą nowego dekodera HW +.
b) DEKODOWANIE WIELORDZENIOWE - MX Player to pierwszy odtwarzacz wideo na Androida, który obsługuje dekodowanie wielordzeniowe. Wyniki testu dowiodły, że wydajność urządzeń dwurdzeniowych jest nawet o 70% lepsza niż urządzeń jednordzeniowych.
c) PRZYCINANIE, POWIĘKSZANIE, POWIĘKSZANIE I PRZESUWANIE - Łatwe powiększanie i pomniejszanie, ściskając i przesuwając po ekranie. Zoom i Pan są również dostępne jako opcja.
d) GESTY NAPISÓW - Przewiń do przodu / do tyłu, aby przejść do następnego / poprzedniego tekstu, W górę / w dół, aby przesunąć tekst w górę lub w dół, Powiększ / pomniejsz, aby zmienić rozmiar tekstu .
e) BLOKADA DLA DZIECI - zapewnij swoim dzieciom rozrywkę, nie martwiąc się, że mogą dzwonić lub dotykać innych aplikacji. (wymagana wtyczka)
Formaty napisów:
- Ścieżki napisów DVD, DVB, SSA / ASS.
- SubStation Alpha (.ssa / .ass) z pełną stylizacją.
- SAMI (.smi) z obsługą tagów Ruby.
- SubRip (.srt)
- MicroDVD (.sub)
- VobSub (.sub / .idx)
- SubViewer2.0 (. sub)
- MPL2 (.mpl)
- TMPlayer (.txt)
- Teletekst
- PJS (.pjs)
- WebVTT (.vtt)
* *****
O uprawnieniu „Rysuj nad innymi aplikacjami”: To uprawnienie jest wymagane do blokowania przycisków systemowych, gdy blokowanie wejścia jest aktywowane na ekranie odtwarzania.
Informacje o uprawnieniu „Paruj z urządzeniami Bluetooth”: To uprawnienie jest wymagana do poprawy synchronizacji AV, gdy podłączony jest zestaw słuchawkowy Bluetooth.
Informacje o uprawnieniu „Wyłącz blokadę ekranu”: To uprawnienie jest wymagane do tymczasowego usunięcia blokady ekranu, gdy używany jest tryb blokady dzieci. Niemniej jednak bezpieczna blokada ekranu nie zostanie wyłączona.
Informacje o uprawnieniach „Kontroluj wibracje”, „Zapobiegaj usypianiu urządzenia”: Te uprawnienia są wymagane do odtwarzania multimediów na niektórych urządzeniach.
******
Jeśli napotkasz błąd „plik pakietu jest nieprawidłowy”, zainstaluj go ponownie ze strony głównej produktu (https://sites.google.com/site/mxvpen/download)
******
Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź naszą stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com/MX.Player.Beta/
Niektóre ekrany pochodzą z Elephants Dreams na licencji Creative Commons Attribution 2.5.
(c) copyright 2006, Blender Foundation / Netherlands Media Art Institute / www.elephantsdream.org
Niektóre ekrany pochodzą od Królika Big Buck na licencji Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
(c) copyright 2008, Blender Foundation / www.bigbuckbunny.org
Niektóre treści w aplikacji są dostarczane przez usługi YouTube i API. Proszę postępować zgodnie z tymi:
https: // www .youtube.com / t / terms
ht tps: //www.youtube.com/yt/copyright/
https://www.youtube.com/yt/policyandsafety/

...

👉 For More Detail of MX Player Beta

#3 Mx players

Mx players
Rating: star 3.0 | Version: 8.0 | Size: 46.1MB
Mx players screenshot 1 Mx players screenshot 2 Mx players screenshot 3

Good media player full hd Amazing app you can enjoy this futures .
Watch movies and viedo

...

👉 For More Detail of Mx players

#4 MX Players

MX Players
Rating: star 3.0 | Version: 1.0 | Size: 12.6MB
MX Players screenshot 1 MX Players screenshot 2 MX Players screenshot 3

MX Player Full HD Video Player is the best video player HD. Enjoy high quality videos plays smoothly. The easiest phone video player has a powerful video decoding capability to easily support you play almost all video and audio files stored on your phone.
Mx player apps is totally free app so download its and fun with its. video player is use to play different types of video format. like FLV, MKV ,MP4 , MP3 , AVI , MOV , WAV , FLAC video files.
You can watch all the popular any video on your phone or tablet with multiple functionality. HD MX Player is the best HD Video Player. Enjoy for high quality videos plays smoothly. Video Player Ultimate perfectly supports all popular video formats. Video player is supported all the formats of video this video player is also use to play the HD video. Video play provided different type fetcher link zoom in, zoom out and many more.
App Features:
✔First in class Video Streaming technology for Progressive bit rate Streaming.
✔Automatically detect all Video and Audio on your phone or tablet.
✔Small size app so work quickly and fast.
✔Gesture Controls to Increase / Decrees Volume, Seek video Backward/ Forward.
✔Supports auto-rotation, aspect-ratio adjustments.
✔Quick start and smooth and easy playback with video resume.
✔Support subtitle downloader and more.
✔Adjust subtitle and audio.
✔Night Mode, Quick Mute & Playback Speed.
✔Max Player provided enabled disabled audio track of your video.
The most useful video player in android platform. “MX Video Player” is the most powerful media player in Android market that supports all the most popular video and audio formats without any conversion.
If you like this MX Player Full HD Video Player than don’t forget to give rate & review also for further update…

...

👉 For More Detail of MX Players

#5 2019-mx players

2019-mx players
Rating: star 4.0 | Version: 1.111 | Size: 49.5MB
2019-mx players screenshot 1 2019-mx players screenshot 2 2019-mx players screenshot 3

Obsługiwany format i Full HD Video & Audio

...

👉 For More Detail of 2019-mx players

Search Results

1/20

You may like

DOWNLOAD IS NOT SUPPORTED IN WEB STORE!
Use the latest version of 9Apps to download APK&OBB file of games in one click!
DOWNLOAD 9APPS