mini fb app on 9Apps

Free download latest mini fb app for Android here and enjoy it with your phone. Below you can download a list of top and latest apps related to mini fb app . 9APPS is a fast, safe app store. With 9APPS, you can save a lot of time on searching and downloading apps.

#1 Mini for Facebook - Mini Social

Mini for Facebook - Mini Social
Rating: star 3.9 | Version: 2.1.2 | Size: 6.6MB
Mini for Facebook - Mini Social screenshot 1 Mini for Facebook - Mini Social screenshot 2 Mini for Facebook - Mini Social screenshot 3

Gebouwd als een uitbreiding van de Light Mobile-website, behoudt het uw batterij, opslag en gegevens, terwijl u de controle over uw nieuwsfeed krijgt.
Meer dan 1 miljoen Mobiele downloads!
Meet Mini voor Facebook, de beste Facebook Alternative - Lichtgewicht, zeer aanpasbaar en batterijdvriendelijk, met een strikt "no-tracking" -beleid om ervoor te zorgen dat uw privacy is beveiligd. Mini is het meest complete alternatief voor uw favoriete sociale netwerk
😉Waar die uw privacy of geweldige gebruikerservaring opofferen wanneer u beide kunt hebben?
Waarom Mini For Facebook uw antwoord is - met een robuuste dag / nacht-theminformatie, berichten toegang ingebruikt (inclusief chatkoppen), aanpasbaar en berichten, evenals een privacy-veiligheidsoplossing plus met een geïntegreerde wachtwoordvergrendelingsoptie om veilig en Beveilig, je zult veel vinden om lief te hebben.
Er zijn veel alternatieven voor Facebook, maar we brengen u hier allemaal in één app, waaronder meer dan 40 extra bonusfuncties.
All In Eén app
niet nodig om een ​​andere app te downloaden. Je kunt je vrienden in Mini voor Facebook - Mini Sociaal chatten en berichten.
Chatkoppen
wanneer u zowel minder dan 5 MB kunt hebben, de beslissing in 2014 De populairste sociale media-app is niet echt logisch. Overschakelen naar Mini Slaat u honderden MB op uw telefoon, zodat u de extra ruimte kunt gebruiken die is opgeslagen voor dingen die het meest uitmaken.
als een toegevoegde bonus, mini voor Facebook - Mini Sociales komt ook met chatkoppen! Blijf bij het chatten met vrienden, zelfs als je een andere app gebruikt.
Video downloaden
Sla gemakkelijk je video's op om ze later te delen of te bekijken. Het werkt ook met je foto's.
Bescherm uw privacy
er is ook geen tracking in Mini voor Facebook - Uw verbinding is gecodeerd en alle gegevens die u deelt, gaat rechtstreeks naar Facebook-servers. Gebruik onze PIN- of vingerafdrukvergrendeling. Bovendien hebt u de optie voor het anoniem kijken naar verhalen.
Personaliseer uw nieuwvoeding
Het merk Spanking Nieuwe zoekwoordfiltering Functie voor Android-apparaten werkt op twee manieren: als je moe bent Als u politieke berichten ziet, stelt u eenvoudig uw zoekwoordfilter in om berichten en artikelen te verbergen met de zoekwoorden "verkiezing", "Republikein," of "Democraat" ... en voilà: alle berichten die die woorden bevatten, verschijnen niet in uw nieuwsvoer.
Mini's Theming Engine is het volgende niveau. Er is gewoon geen vergelijking.
Tijdens het thema is niet nieuw, je kunt nu elk thema-element toewijzen hun eigen kleur (je kunt zelfs in Hex-codes plaatsen). Als tinkering niet voor je is, hebben we een aantal prachtige vooraf ingestelde preset die we zeker zijn, je zult het geweldig vinden!
omgekeerd, als je meer berichten wilt zien met katten (of berichten van een goede vriend), jij kan een sleutelwoordfilter instellen om onderwerpen en gebruikers te markeren. Waarom genoegen nemen met FB minder dan-ideaal algoritme wanneer u volledige nieuwsfeedcontrole met Mini voor Facebook kunt nemen?
Volledige controle van uw meldingen
niet alleen Meldingen van Facebook en Messenger, maar je kunt er een timer op zetten.
Waarom u van Mini houdt voor Facebook - Mini Social
⭐️ Download uw video's of foto's
⭐️ Neem de controle over uw nieuws Feed met trefwoord filters ⭐️ Sorteer je nieuwsvoer door de meest recente berichten
⭐️ Anonieme verhaal Viewer
⭐️ Geen behoefte aan een andere Messenger-app om je vrienden te berichten
⭐️ Beveilig je account met vingerafdruk en toegangscodeslot
⭐️ Snel schakelen tussen meerdere sociale media-accounts
⭐️ Automatische dag / nacht theming
⭐️ AMOLED-modus voor het opslaan van batterij
⭐️ Rustige uren voor melding
⭐️ Betere privacy met pin of vingerafdrukvergrendeling ⭐️ Mooie materiaalthema's
Als Mini For Facebook niet om welke reden dan ook werkt, neem dan contact op via de contactoptie in de app.
Disclaimer: M Ini For Facebook is een alternatieve app (client) en is op geen enkele manier gesponsord, goedgekeurd of geassocieerd met Facebook. Alle logo's, namen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren.

...

👉 For More Detail of Mini for Facebook - Mini Social

#2 Mini for Facebook

Mini for Facebook
Rating: star 3.0 | Version: 4.0 | Size: 1.6MB
Mini for Facebook screenshot 1

Mini for Facebook

...

👉 For More Detail of Mini for Facebook

#3 Lite For FaceBook - Mini FB

Lite For FaceBook - Mini FB
Rating: star 3.9 | Version: 10.0 | Size: 4.4MB
Lite For FaceBook - Mini FB screenshot 1 Lite For FaceBook - Mini FB screenshot 2 Lite For FaceBook - Mini FB screenshot 3

Lite for Fb all in one app.
Small with fb mini version will save data for 2G/3G/4G/5G.
Swipe and slide and open lite .
the best alternative for those who want to use lightweight version .
Feature lite:
Swipe menu navigation.
Lite and basic mode
Chat more tab.
Notification on lock screen, on notification
Send, share and chat on window lite .
Chat group on lite.

...

👉 For More Detail of Lite For FaceBook - Mini FB

#4 Facebook Mini

Facebook Mini
Rating: star 3.0 | Version: 1.0 | Size: 8.6MB
Facebook Mini screenshot 1 Facebook Mini screenshot 2 Facebook Mini screenshot 3

The Facebook Mini app is small, Allowing you to save space on your any phone and use Facebook in 2G conditions 3G & 4G also supported. Many features of Facebook are available on the app, such as sharing to a Timeline, photos, searching for people, and editing your profile and groups etc....

...

👉 For More Detail of Facebook Mini

#5 Mini for Facebook

Mini for Facebook
Rating: star 4.2 | Version: 4.6.3 | Size: 8.3MB
Mini for Facebook screenshot 1 Mini for Facebook screenshot 2 Mini for Facebook screenshot 3

Mini For Facebook
This App is the perfect solution for your small or old device. A great app for reading the news feed directly on your phone design with a side slide menu that fully supports the high-quality latest material Design. Why not and for powerful devices so you can make extra stuff like we have organized here below.
And here you can see a list of the best feature that the app does :
* Works with 4G,3G, Data, and wi-fi!
* Video Downloader For Facebook you can now download videos and photos from Facebook directly to your Smartphone!
* Mini For Facebook Support Video Downloading its really cool tool that you can use!
* With this Feature you can download video from Facebook, save on the sd card and play offline without an internet connection.
* Don't drain your battery so fast and don't full up your device with junks!
* Its Small app with Big Options
* Once Install Log in and have fun!
The New Full Book News Feed Reader of 2019 it's like a 4G Browser 2017 or Fast Browser compacted in an app for better reading chatting messaging Liking Sharing and other great stuff!
You can search for Mini Fb or Mini Facebook but we are only the Mini For Facebook that makes your Phone Fly through the News Feed in all Internet Features!
That For Its A Small app from us but a Big Deal for your phones without any high usage of ram and consummating a lot of Rom it's the best-combined app of Fancy and Performance it has a specific Algorithms that allow getting news from your Facebook Account!
Who Want a double app, for one thing, nobody we allow you to chat with your friends within one chat we are still by the 1.7 Mb because we are the same logic that your logic and what you are thinking to get messaging in 2018 happy new years and other stuff with friends without to leave the app or to in another app!
Then your settings get fixed your settings without going in hiding tabs it's visible just one slide away is a supper solution for your personal settings!
And More More things get updated every time with hosting it notify you to get the news and the best updates Tafview Fast For Facebook!
So 4G Browsing or other internet stuff just with one solution to surf through your FB Dates choice your Mini Facebook it's Free and it would be free every time!
Disclaimer: Mini for Facebook & more is an alternative app (client) and is no way sponsored, endorsed, or associated with Facebook. All logos, names, and trademarks are owned by their respective owners.

...

👉 For More Detail of Mini for Facebook

Search Results

1/6

You may like

DOWNLOAD IS NOT SUPPORTED IN WEB STORE!
Use the latest version of 9Apps to download APK&OBB file of games in one click!
DOWNLOAD 9APPS